Желтые страницы СНГ Киев Главная
Главная
Компании
Компании
Товары и услуги
Обьявления
Новости компаний
Новости

В избранное
Добавить компанию
Добавить компанию

Компании Товары и услуги Регион: 
Компа нии: А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ы Э Ю Я    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 

  Продинтекс, ООО
Оптовая торговля ароматизаторами и другими пищевыми ингредиентами
ТОВ „Продінтекс” пропонує зі складу в м. Києві широкий спектр високоякісних харчових інгредієнтів для виробництва безалкогольних та слабоалкогольних напоїв, морозива, йогуртів, солодощів, кетчупів, майонезів, чіпсів, сухариків, кукурудзяних паличок, горішків, снеків, супів, каш швидкого приготування, рибних та м’ясних продуктів, а саме: ароматизатори та смако-ароматичні добавки (рідкі та в порошку), ванілін, спеції та їх екстракти, барвники (штучні та натуральні), емульсії, есенції, пасти-наповнювачі, какао-порошок, білок яєчний “Альбумін”, текстури рослинні (пшенична, рисова, кукурудзяна та ін. ), агар, пектини (яблучний та цитрусовий), модифіковані крохмалі, підсолоджувачі (Аспартам, Ацесульфам К, Сахарин, Циклам ат, Фруктоза та ін. ), та їх суміші (Сламікс 200, Сламікс 350), консерванти (бензоат, сорбат), аскорбінову, молочну та лимонну кислоти, стабілізатори та емульгатори, фруктові концентрати, та ін. .
Надаємо безкоштовні консультації, забезпечуємо зразками харчових інгредієнтів, гігієнічними висновками МОЗ України, сертифікатами фірми-виробника, рекомендованими рецептурами.
Рубрики:
 Продукты питания и напитки » Пищевые ингредиенты
Рейтинг компании:
Коммерческие предложения компании:
2011-03-23 18:26:55  Продам какао
Прайс-лист компании: 0 наименований

© 2007 - 2018 Желтые страницы Киева
   Разместить рекламу      Подписаться на тендеры      Книга жалоб и предложений Обратная связь